TFA Email OTP Plugin (1.0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Body
ur: متن

en: Subject
ur: موضوع

en: Enabled
ur: فعال

en: Message
ur: پیغام

en: Save
ur: محفوظ کریں
