TFA Email OTP Plugin (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Subject
cy: Testun

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Message
cy: Neges

en: Save
cy: Cadw

en: Send
cy: Anfon
