TFA Email OTP Plugin (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Message
sv: Meddelande

en: Save
sv: Spara

en: Send
sv: Skicka

en: Security
sv: Säkerhet

en: Verify
sv: Verifiera

en: Invalid code, it was recently used for a login. Please try a new code.
sv: Ogiltig kod, den användes nyligen för en inloggning. Försök med en ny kod.

en: Validation Plugin: @plugin
sv: Valideringsplugin: @plugin
