TFA Email Support (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Please enter a valid email address.
cs: Vložte platnou e-mailovou adresu.

en: Security
cs: Bezpečnost

en: From email address
cs: E-mailová adresa odesílatele
