TFA Email Support (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Please enter a valid email address.
da: Indtast venligst en gyldig e-mail-adresse.

en: Security
da: Sikkerhed

en: From email address
da: Fra-adresse
