TFA Email Support (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Security
he: אבטחה

en: From email address
he: מכתובת דוא"ל
