TFA Email Support (1.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Please enter a valid email address.
hu: Valós e-mail címet kell megadni.

en: Security
hu: Biztonság

en: From email address
hu: Feladó email címe

en: Verify
hu: Ellenőriz

en: Please enter an email address.
hu: Meg kell adni egy e-mail címet.

en: Verification Code
hu: Megerősítő kód
