TFA Email Support (1.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Security
it: Sicurezza
