TFA Email Support (1.0.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Please enter a valid email address.
nl: Voer een geldig e-mailadres in.

en: Security
nl: Beveiliging

en: From email address
nl: E-mailadres afzender

en: Verify
nl: Controleren

en: User not found.
nl: Gebruiker niet gevonden.

en: Verification Code
nl: Verificatiecode

en: Reply-to email address
nl: Reply-to email-adres

en: Verify Your Email
nl: Verifieer uw e-mailadres
