TFA Email Support (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Please enter a valid email address.
pt: Por favor, insira um endereço de email válido.

en: Security
pt: Segurança

en: From email address
pt: Endereço de email do remetente
