TFA Email Support (1.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Please enter a valid email address.
ru: Пожалуйста, введите корректный email-адрес.

en: Security
ru: Безопасность

en: From email address
ru: E-mail адрес отправителя

en: Verification Code
ru: Проверочный код
