TFA Email Support (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: From email address
sk: E-mailová adresa odosielateľa
