TFA Email Support (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: From email address
sl: E-naslov pošiljatelja
