TFA Email Support (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Security
tr: Güvenlik
