TFA Email Support (1.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Security
az: Təhlükəsizlik
