TFA Email Support (1.0.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Subject
es: Asunto

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Please enter a valid email address.
es: Especifique una dirección de correo electrónico válida, por favor.

en: Security
es: Seguridad

en: From email address
es: Correo electrónico de remite
