TFA Email Support (1.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Security
fi: Turvallisuus

en: From email address
fi: Lähettäjän sähköpostiosoite

en: Verify
fi: Tarkista
