TFA Email Support (1.0.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Please enter a valid email address.
fr: Veuillez saisir une adresse de courriel valide.

en: Security
fr: Sécurité

en: From email address
fr: Adresse de courriel de l'expéditeur

en: Verify
fr: Vérifier

en: User not found.
fr: Utilisateur non trouvé.

en: Reply-to email address
fr: adresse de courriel Répondre à
