TFA Email Support (1.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Security
gl: Seguranza

en: From email address
gl: Correo electrónico de remite
