TFA Email Support (1.0.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Please enter a valid email address.
id: Silakan isi dengan alamat email yang sah.

en: Security
id: Keamanan
