TFA Email Support (1.0.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Please enter a valid email address.
ja: 正確なメールアドレスを入力して下さい。

en: Security
ja: セキュリティー

en: From email address
ja: 送信元メールアドレス
