TFA Email Support (1.0.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Please enter a valid email address.
sv: Var vänlig ange en giltig e-postadress.

en: Security
sv: Säkerhet

en: From email address
sv: Från e-postadress

en: Verify
sv: Verifiera
