TFA Email Support (1.0.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Please enter a valid email address.
uk: Прохання ввести коректну адресу електронної пошти

en: Security
uk: Безпека

en: From email address
uk: З електронної адреси

en: Verify
uk: Перевірити

en: Reply-to email address
uk: Електронна адреса Відповідь

en: Verify Your Email
uk: Підтвердьте свою електронну адресу
