TFA Email Support (1.0.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Verify Your Email
ar: التحقق من بريدك الإلكتروني
