TFA Email Support (1.0.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Security
ca: Seguretat

en: From email address
ca: Adreça  de correu electrònic del remitent
