TFA Email Support (1.0.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Security
fa: امنیتی

en: From email address
fa: از پست الکترونیکی

en: Verify
fa: بررسی درستی
