TFA Email Support (1.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Subject
hi: विषय

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Security
hi: सुरक्षा
