TFA Email Support (1.0.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: Security
lt: Saugumas

en: From email address
lt: Siuntėjo el. pašto adresas
