TFA Email Support (1.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Security
lv: Drošība

en: From email address
lv: Sūtītāja e-pasta adrese
