TFA Email Support (1.0.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail.

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: From email address
pl: Adres e-mail nadawcy

en: Verify
pl: Zweryfikować

en: Verify Your Email
pl: Zweryfikuj swój adres e-mail
