Two-factor login (TFL) (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Message type
fa: نوع پیام

en: System
fa: سیستم

en: Log in
fa: ورود
