Two-factor login (TFL) (8.x-1.1-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Message type
ca: Tipus de missatge

en: System
ca: Sistema

en: Log in
ca: Entra
