Two-factor login (TFL) (8.x-1.4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: System
be: Сістэма

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: About
be: Аб
