Two-factor login (TFL) (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: System
fi: Järjestelmä

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: About
fi: Tietoja
