Two-factor login (TFL) (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: System
sk: Systém

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: API key
sk: API kľúč

en: About
sk: Informácie o
