Two-factor login (TFL) (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: System
az: Sistem

en: Log in
az: Loqin

en: About
az: Haqqında
