Two-factor login (TFL) (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: System
cs: Systém

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: About
cs: Popis
