Two-factor login (TFL) (8.x-1.4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: System
oc: Sistèma

en: Log in
oc: Se connectar

en: API key
oc: Clau API

en: About
oc: A prepaus
