Two-factor login (TFL) (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: System
eu: Sistema

en: Log in
eu: Sartu

en: About
eu: (r)i buruz
