Two-factor login (TFL) (8.x-2.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Type
hi: प्रकार

en: System
hi: प्रणाली

en: Log in
hi: प्रवेश

en: About
hi: के बारे में
