Two-factor login (TFL) (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
