Two-factor login (TFL) (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: System
lt: Sistema

en: Log in
lt: Prisijungti

en: About
lt: Apie
