Two-factor login (TFL) (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: System
my: စနစ်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: About
my: အကြောင်း
