Two-factor login (TFL) (8.x-2.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Type
he: סוג

en: System
he: מערכת

en: Log in
he: כניסה

en: About
he: אודות

en: SMS
he: מסרון
