Two-factor login (TFL) (8.x-2.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: System
te: వ్యవస్థ

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: About
te: గురించి
