Two-factor login (TFL) (8.x-2.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: System
tr: Sistem

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: About
tr: Hakkında
