Two-factor login (TFL) (8.x-2.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: System
ug: سېستىما

en: Log in
ug: كىرىش

en: About
ug: ھەققىدە
