Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: System
ar: النظام

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Blocked
ar: ممنوع

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...

en: About
ar: حول
