Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: System
bg: Система

en: Log in
bg: Вход

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...
