Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: System
bn: সিস্টেম

en: Log in
bn: প্রবেশ

en: Blocked
bn: নিষ্ক্রিয়

en: Please wait...
bn: অনুগ্রহ করে অপেক্ষা করুন...

en: About
bn: সম্পর্কে
